piątek,

(145. dzień roku)

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

20 maja 2018 r.

·   Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

·   Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 1100 promocja kandydatów na ministrantów.

·   Maj to miesiąc szczególnej czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godzinie 1730 w niedzielę po Mszy św. o godzinie 900.

·   Jutro w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godzinie 1800.

·   Zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej na próbę jutro i we wtorek o godzinie 1630.

·   W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

·   W sobotę Dzień Matki zapraszam do modlitwy w tej intencji w majowym nabożeństwie i na Mszy św..

·   Spowiedź przed Pierwszą Komunią św. w sobotę o godzinie 900.

·   W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 1100 Uroczystość Pierwszej Komunii św.

·   W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy