sobota,

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 lutego 2018 r.

·   We wtorek modlitwy do Jana Pawła II

·   W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

·   W czwartek święto katedry św. Piotra Apostoła,

·   W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 1630.

·   W piątek błogosławionego Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika, błogosławionego naszej diecezji.

·   W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

·   W niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o godzinie 1100.

·   Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach  można uzyskać odpust zupełny.

·   „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kolekcie gospodarczej.

·   Osoby, które ukończyły katechizację a nie posiadają ukończenia katechizacji przedmałżeńskiej, zapraszam do parafii św. Wojciecha w Lidzbarku, pierwsze spotkanie w salce przy ulicy Działdowskiej dzisiaj 18 lutego o godzinie 1530.

·   W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne potrwają do środy. Rekolekcje szkolne od poniedziałku do środy. Rekolekcje poprowadzi Ks. Leszek Stefański wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.

·   Przyszła niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Niedziela „Ad Gentes”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Misjonarzom.

Sobota, I Tydzień Wielkiego Postu
Dzień Powszedni