niedziela,

(295. dzień roku)

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 października 2017 r.

·   W związku z malowaniem kościoła do piątku nabożeństwo różańcowe i Msza św. będą odprawiane w szkole.

·   Zapraszam codziennie na  nabożeństwo różańcowe o godzinie 1630 następnie
o 1700 Msza św. W niedzielę po Mszy św. o godzinie 900. Za odmówienie części różańca w kościele można uzyskać odpust zupełny. Dzieci zapraszam na różaniec szczególnie we wtorki i czwartki a obowiązkowo dzieci przygotowujące się do I Komunii św..

·   Dzisiaj Niedziela Misyjna i  rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

·   Gościmy dzisiaj w ramach Tygodnia Misyjnego Siostry Miłosierdzia z loterią fantową. Środki z tej loterii przeznaczone są na misje.

·   W środę razem z różańcem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

·   W sobotę święto apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

·   Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych jednorazowe i całoroczne. Za zmarłych podanych w wypominkach jednorazowych będę się modlił 2 listopada o godzinie 830 i 1630. Za zmarłych w wypominkach całorocznych będę się modlił w każdą niedzielę o godzinie 900 i 1100 od  6 listopada 2016 r do 29 października 2017 r.

·   W przyszłą niedzielę zmiana czasu na zimowy z godziny 300 na 200

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dwudziesta dzi